Дата и час: 16 Ное 2018, 04:15

Отговори на тема  [ 14 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
КАКВО ОБИЧА БЪЛГАРИНЪТ 
Автор Съобщение
Старши Магьосник
Аватар

Мнение Re: КАКВО ОБИЧА БЪЛГАРИНЪТ
inera888 написа:
Отворили са сайт за оплаквания в Холандия срещу българите и румънците. За един ден са писали вече 14 000 човека, да ни гонят от Холандия. Как би могло едни културни и стриктни хора, като холандците, да се смесят с такива, за които си отворил темата. Ми то си е НАПРАВО АБСУРДНО !!! И вместо да се засрамим, ние ги плюем. Иди и отвори тази тема за българите или провинциалистите в BgHelp. Ще те одерат жив, понеже всички са само такива, за които си писал. Ще ги намериш във всяка точка от изброените. И нямат срам, само наглост. И всички са ни криви. Чужденците били високомерни, софиянци били високомерни, това им е само проблема. Иначе те си се намират за много перфектни. Блажени са невежите, но много съсипват по пътя си.

Не ми пука дали някой ще ме помисли за високомерен или каквото и да е. Всъщност, това е признание за превъзходство, но те не се усещат :lol: Аз си харесвам този форум, виж колко е спокоен...... И най-малкия полъх се усеща във въздуха.

15 Фев 2012, 13:22
Профил
Старши Магьосник
Аватар

metatronn написа:
Oтносно умалителните имена мисля, че всичко е тръгнало от комунизма. Преди комунизма БГ е просперирала доколкото е могло да се каже за БГ. Хората не е имало нужда да умаляват думите защото не са имали страх и свита душа. При комунизма нещата се свиват, разграбват се ...хората живеят в оскъдица. Всичко наоколо започва да се свива и се превръща в един миниатюрен свят на дребната душица . Започват да се употребяват думи като ХЛЕБЧЕ вместо ХЛЯБ, РАКИЙКА - РАКИЯ, ПАРИЧКИ-ПАРИ итн. Оскъдица какво да се прави . Тази емоция се запечатва на подсъзнателно ниво и сега е вече хромозомна особеност на българина . Днес всичко това се прави несъзнателно, но пък много дразни. Съвет към тези, които се дразнят от умалителни : За Бога, не влизайте по никакви причини във форума на BGmama :!: Рискувате да ви осквернят.

:lol: в този форум е пълно със слуз. Като минавам в парка лятото и се заслушвам понякога какво си приказват майките с количките. Как е възможно да не обелват нито една друга тема освен за бебЧета, коремЧета, памперси, пюренЦа и тем подобни. И се чувстват едни такива важни в тоя тандем дето са го заформили и маршируват по алеите с количките като на манифестация. Хубаво е да се създава живот, но като видиш потенциала на излишната важност и нещо те издразва яко :geek:

15 Фев 2012, 13:30
Профил
Напреднал Магьосник
Аватар

зън-зън написа:
metatronn написа:
Oтносно умалителните имена мисля, че всичко е тръгнало от комунизма. Преди комунизма БГ е просперирала доколкото е могло да се каже за БГ. Хората не е имало нужда да умаляват думите защото не са имали страх и свита душа. При комунизма нещата се свиват, разграбват се ...хората живеят в оскъдица. Всичко наоколо започва да се свива и се превръща в един миниатюрен свят на дребната душица . Започват да се употребяват думи като ХЛЕБЧЕ вместо ХЛЯБ, РАКИЙКА - РАКИЯ, ПАРИЧКИ-ПАРИ итн. Оскъдица какво да се прави . Тази емоция се запечатва на подсъзнателно ниво и сега е вече хромозомна особеност на българина . Днес всичко това се прави несъзнателно, но пък много дразни. Съвет към тези, които се дразнят от умалителни : За Бога, не влизайте по никакви причини във форума на BGmama :!: Рискувате да ви осквернят.

:lol: в този форум е пълно със слуз. Като минавам в парка лятото и се заслушвам понякога какво си приказват майките с количките. Как е възможно да не обелват нито една друга тема освен за бебЧета, коремЧета, памперси, пюренЦа и тем подобни. И се чувстват едни такива важни в тоя тандем дето са го заформили и маршируват по алеите с количките като на манифестация. Хубаво е да се създава живот, но като видиш потенциала на излишната важност и нещо те издразва яко :geek:

Имах няколко уж свестни познати. Родиха, надуха се, станаха зли и с тях не може да се говори вече. Какво им става на тези жени като родят, направо не знам. Като че ли изтрещяват. Вместо да станат по-благородни и мъдри, че са създали живот, буквално откачат. И темата е единствено детето. Много досадно

16 Фев 2012, 11:02
Профил
Старши Магьосник
Аватар

Ха-ха, аз прекъснах доста връзки с мои приятелки поради точно тази причина :D

18 Фев 2012, 09:47
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 14 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2