Дата и час: 16 Ное 2018, 04:16

Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Какво става през този месец? 
Автор Съобщение
Старши Магьосник
Аватар

Мнение Какво става през този месец?
Усещате ли нещо различно през този месец? Сякаш нещо става, но какво? Тъгата у хората е почти на преливане..депресивно време..всеки се оплаква от нещо и срещата с хора изисква повече усилия от всеки друг път..трудно е да се обясни..времето се влачи, а защитите почти не действат..

16 Апр 2009, 17:49
Профил
Администратор
Аватар

Мнение Re: Какво става през този месец?
Има си причина естествено :) Ето една прогноза, която вече се сбъдва:
"..Започва година на взаимно недоверие, конфронтации, измами от всякакъв мащаб, интриги, удари под кръста. В известен смисъл и от астрологична гледна точка, най-силно ще са уязвими онези, които се движат според собствените си разбирания и излизат от всеобщата хаотичност. Тяхното усърдие да подредят нещата - и в личен, и в световен план, ще бъде съпровождано с много неприятности - от укори и осъждане, до нееднократно нахлуване в чужди територии, демонстрация на оръжия, заплахи, нестабилност. В този смисъл е употребено по-горе понятието “черни чудеса”,защото тъмната сила на хаоса и деструктивността през тази година ще е доминантна и уви, трудно победима.Някои - лидери или средностатистически граждани, няма да устоят на разболяващите неприятности и невървене, и ще вземат решение да се впишат в общия ритъм на тъмната вълна. Ще им се струва, че така е по-лесно да се оцелее, въпреки че това е погубна позиция и накрая тя се увенчава с тъжна жътва. Така че, очаквайте, през започващия период армиите на мрака да привлекат под знамената милиони. Затова пък върху всеобщия фон ще изпъкват и ще се превръщат в добри мишени онези, които разбират това и се съпротивляват. Каква да е ролята на всеки в започващото, е въпрос на личен избор и храброст.. " Петя Димитрова, Ирина - създател и главен редактор на в."Свръхестественото"
http://supernatural.bg.googlepages.com/planet-2009

18 Апр 2009, 08:39
Профил
Старши Магьосник
Аватар

Наистина се чувства нещо във атмосферата ... аз лично през този месец си разболях тежко , едва се повъзстанових физически и моментално започнаха да ме връхлитат разни емоционални напрежения... Понякога ми се срува ,че нещо ме кара да избухвам в неконтролируема ярост и негодувание към определени хора ... Имам чувството че , когато започват да ме обземат тези чувства , започва да ми се повдига... Близките ми и поднатите ми постоянно се оплакват от депресия , раздразнителност , странни и нетипични болки в стомаха , сърдечната област... безсъние , обща отпадналост , световъртеж и каво ли още не... Оплакват се , че са демотивирани .. постоянно нещо не върви както трябва..отношенията им с други хора - било близки , познати , приятели или колеги , са оптегнати и витае някакво напрежение.... За мен лично датите между 21.05 - 25.05 от близо 7 години са били винаги критични и незнам защо в този период от годината съм имала най - сериозни емоционални и физически сривове... Нямам обяснение на това нещо... Следващия период на критични събития съм установила ,че е 20.06 - 25.06 - дните около рождения ми ден... Незнам с какво ги свързвам тези периоди , но просто са непоносими ....Опитвала съм се многократно да се настроя психически в положителна посока , но имам чувството ,че каквото и да се опитвам да направя , лошотиите просто се случват и толкова...

25 Май 2009, 10:38
Профил
Старши Магьосник
Аватар

Това не е рецепта, а просто начин за поне една усмивка дневно:
Купуваме си цветенце и всеки ден се грижим за него и му се радваме. Ще се усмихнем поне веднъж през деня.
Въоражаваме се с фотоапарат и заснемаме нещо, което ни е направило впечатление: дете , птиче, цвят на акация, калинка..............Поне една усмивка дневно.
Можем да решм да започнем с осъществяването на стара позабравена мечта. Самата мисъл за началото е вълнуваща. А защо да не съчиним нова мечта ? Нима няма да се сдобием с още една радостна усмивка ?
Може да си купим диск с любима музика, интересна книга, да нарисуваме нещо красиво и да го подарим на любим човек...
Защо не ми помогнете ?
Хайде, приятели, да направим нещо хубаво, което да ни донесе радост в тези трудни, сложни дни :P

25 Май 2009, 10:59
Профил YIM WWW
Старши Магьосник
Аватар

И аз този месец имах странни сънища,сънувах земетресения, наводнения, и имах усещането за някаква глобална паника, сякаш нещо се случва, но немога да разбера какво.

07 Юли 2009, 18:31
Профил
Модератор
Аватар

Днес усетихте ли земетресение ?
В София, към 15 час`а .

07 Юли 2009, 19:38
Профил
Старши Магьосник
Аватар

Мнение ?????? какво им е на гълъбите в София ??????????
:cry: Какво им става на гълъбите ?
Малките им се разхождат без никакъв страх и застават на най-опасните за тях места. Днес видях много загинали гълъби, предните дни-също ..............Имали ли сте някакво усещане, свързано с гълъбите ?

08 Юли 2009, 20:09
Профил YIM WWW
Старши Магьосник
Аватар

От три дни всичко ми върви с главата на долу, случват се неща, които даже не сам си и представял, че са възможни. Отвсякъде изкачат само проблеми. Искам да попитам само при мен ли се получава така или и при вас е същото????? :evil: :evil: :evil: :evil:

13 Юли 2009, 10:29
Профил
Модератор
Аватар

Ох, приятелю, при мен е същата история.

13 Юли 2009, 12:41
Профил
Старши Магьосник
Аватар

Значи можеби сме в такъв период в момента и ще трябва да чакаме да отмине.

13 Юли 2009, 12:46
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща