Дата и час: 13 Дек 2018, 23:34

Отговори на тема  [ 9 мнения ] 
Диагностика 
Автор Съобщение
Старши Магьосник
Аватар

Мнение Диагностика
Здравейте, бих искал да ви попитам, дали някой от вас може да прави диагностика от разстояние, на здравословното състояние на човек. От няколко години имам проблем със сърцето, но изследванията нищо не показват и съответно не се предприема и никакво лечение, но проблема си остава. Вдигал съм кръвно 120 на 170. Наскоро лявата ми рака започна да изтръпва от време на време, а след това и лявата част на лицето ми. Пишете какви данни, ще са ви необходими. Благодаря ви, предварително. :)

09 Юли 2009, 14:01
Профил
Модератор
Аватар

Мнение Re: Диагностика
Ако имаш възможност, най-добре ще бъде лично да се срещнеш с Ирина. Тя не само вижда , но и дава съвети, и лекува.
Хората, които ходим на семинарите, виждаме, но всеки по своя си начин. Най-добра си остава Учителката.

09 Юли 2009, 18:26
Профил
Старши Магьосник
Аватар

Знам, но в момента нямам такава възможност и скоро няма да ми се отдаде, затова реших да ви попитам. Мерси все пак ;)

09 Юли 2009, 18:32
Профил
Модератор
Аватар

В края на месеца ще има семинар. Може да опитаме всички да ти помогнем. Тогава Ирина ще обобщи вижданията ни . Така няма да ти даваме погрешни съвети.
КРЪВНИЯТ ЗДРАВЕЦ Е МНОГО ДОБРА БИЛКА. Може да я взимаш за понижаване и регулиране на кръвното налягане.
Ако обичаш чесън, той регулира кръвното независимо дали е високо или ниско.

09 Юли 2009, 18:39
Профил
Старши Магьосник
Аватар

Можете ли, ще сам ви много благодарен :D . Само искам да обясня, че в момента съм наред. При мен се получава следното: от 4-5г. насам изпадам в някакви периоди, през които вдигам високо кръвно, имам сърдечни болки, не мога да спа, всеки път коато си легна имам чуството, че няма да оцелея до сутринта, изпадам до някакви психози и след това всичко се оправя сякаш нищо не е било. Изследванията нищо не показват и искам просто да разбера дали наистина ми има нещо.

09 Юли 2009, 20:43
Профил
Старши Магьосник
Аватар

Да не би да ти се е лепнало нещо ..... астрално ... същност.... :) :) :)

10 Юли 2009, 09:49
Профил
Старши Магьосник
Аватар

Незнам, но едва ли. Мисля, че бих го усетил. Попринцип кото ме посещават такива неща, са много нахални и винаги показват, че са там. :) :) :)

10 Юли 2009, 10:28
Профил
Старши Магьосник
Аватар

chf0 написа:
изпадам до някакви психози и след това всичко се оправя сякаш нищо не е било. Изследванията нищо не показват и искам просто да разбера дали наистина ми има нещо.

Аз опитах да преборя страха си като мислено го изтеглих от тялото си и го поставих по диагонал вляво от мен. Погледнах го, изглеждаше отвратително-продупчена пихтия с неопределен цвят. После казах на страха :"Ти ли бе, нищожество ?! Ама че си отвратителен . Ти ли ще ме тормозиш ?! . Я се махай и повече да не се връщаш никога !!! "
Той стоеше и нищо не казваше, само помръдваше лекичко. Аз с ярост го подпалих и когато хубаво се разгоря, запратих го далече, далече в необятния Космос.
Олекна ми. Въздъхнах.
След време опитах по същия начин да се справя с връхлетяло ме възмущение, по-късно-с наближаваща депресия.
Правя го от този месец. Наистина човек се чувства по-лек.
Не е нужно да сте така груби, както мен. Всеки е с разричен характер и различно подхожда към събитията в живота си.

14 Юли 2009, 08:21
Профил YIM WWW
Старши Магьосник
Аватар

Опитвал съм да правя подобни работи, докато ми е лошо, но след това ми остава още по-зле.

14 Юли 2009, 10:29
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 9 мнения ]