Дата и час: 25 Юни 2018, 17:24

Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Изненадах себе си и лекарката 
Автор Съобщение
Младши Магьосник

Мнение Изненадах себе си и лекарката
Здравейте,
аз съм нова в този форум, но ви чета от доста време.
Исках да споделя за нещо,което стана с мен през последните месеци.Разказвала съм го на много хора, някои не ми вярват други успяха да се докоснат до нещо немислимо за разбирането ни.
Преди година ми откриха миомен възел, който нарастваше с такова темпо,че всички лекари искаха да се оперирам незабавно.Беше ме страх от операцията,аз не обичам болници и всичко свързано с тях.Започнах да пия разни билки,да чета из нета кой как се е излекувал и така преди 7-8 месеца попаднах на няколко души които пишеха,че в България има място,което променя енергията на тялото и преподрежда някак клетките ти. За мен и до ден днешен не е ясно как точно става това но знам, че се случва защото след толкова неща които опитах,реших да пробвам и поредното. Свързах се по e-maila а после и по телефона с една жена,която ми разказа, че е страдала от много тежка болест (няма да влизам в подробности за нея,защото не съм я предупредила,че ще пиша тук). Тя ми каза за ступата, която е съградена с някакви специални мантри и знанието и участието(до колкото разбрах) на тибетски монах. Четох доста из интернет за начина по който лекуват тези места и за подреждането на съзнанието, а от там и на клетките в тялото.
После се свързах с хората които са я направили, за да науча как действа и какво се прави,когато се отиде при нея. След това направих серия от ходения и там има един малък ритуал и разни други неща.Така мина лятото и есента...после забравих за проблема си и той не ме притесняваше повече, а преди месец бях на контролен преглед и бях меко казано безумно изненадана от резултата.Докторката ми, ми каза да не го мисля, че все пак е важен резултата и може би е била грешка на апаратурата..ама и тя се озадачи. Аз си знам обаче, че не беше грешка,защото си имах всичкия дискомфорт на миомата. Всяка жена, която е минала през това ще ме разбере.
Ще благославям винаги тази жена на която попаднах "случайно" в интернет и която не запази тайната за себе си.Дано да прочете това. Сега я споделям и аз. Благодаря на хората които са направили своите жертви за да издигнат тази ступа и тя да може да помага на всички, когато повярват..и въпреки това.Трябва да се пазят такива места и всички ние да имаме разбирането за святост.Защото като се замисля вече малко святи неща останаха да ни помагат.

09 Фев 2013, 11:11
Профил
Младши Магьосник

Мнение Re: Изненадах себе си и лекарката
Здравей,
моля те пиши повече за това място, рових из нета, но така и не мога да разбера къде точно се намира и как да го посетя.Явно не е за всеки или наистина се пази в тайна, което не виждам защо е нужно.
Моля те напиши къде точно се намира и как се стига до там и кой ти каза какво трябва да правиш като отидеш? Има ли значение какво ще лекуваш за ритуала там или е един и същ за всичко?

08 Апр 2013, 09:46
Профил
Младши Магьосник

Здравей,
Разбира се, че не е тайна, но всеки сам за себе си трябва да се постарае да стигне до отговорите...да върви към себе си и да се опознава. Определено не се познаваме но мислим, че знаем всичко за себе си.
След толкова много време и опити да се лекувам разбрах, че всяко заболяване на тялото ни е провокирано от мислите и поведението ни. После с малко помощ... и знаеш вече за резултата.
Пуснах ти инфо с координатите на лични.

17 Апр 2013, 08:27
Профил
Младши Магьосник

martina написа:
След толкова много време и опити да се лекувам разбрах, че всяко заболяване на тялото ни е провокирано от мислите и поведението ни.

Напълно съм съгласна! Благодаря за информацията. Вече и аз мога да се похваля,че ходих и даже си заредих вода.Една жена там ми каза как.Водата променя вкусът си след като поседи 5-10 минути до тази Ступа.Става много вкусна и ме е яд, че не носех повечко,но другия път ще взема.

06 Май 2013, 19:37
Профил
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Отговори на тема   [ 4 мнения ]